Pán Kukučka – Špeci Veci

Piešťany Aupark – prízemie
Nitrianska 18, 921 01 Piešťany

Pán Kukučka – Špeci Veci

Trenčín MAX – 1. poschodie
Ul. Gen. M. R. Štefánika 426,
911 01 Trenčín

Pán Kukučka – Špeci Veci

Trnava MAX – prízemie
Ul. Ferka Urbánka 11,
917 01 Trnava

Moment Coffe&Cocktails

Hlavná 6
927 01 Šaľa

Včelco

Továrenská 10A
919 04 Smolenice

Vyhľadávanie

Niečo málo o mne a o mojich koláčoch

Aktuálna novinka: Musela som si dať pauzu od pečenia. Všetky koláčiky pre vás vyrobia moje kolegyne, v našej rodinnej výrobe Pán Kukučka. Kontakty na tejto stránke sú už aktualizované.

Ahojte, volám sa Kika a koláče pečiem pod značkou Od Kukulienky – ako vzniklo toto meno ani už poriadne neviem, ale uchytilo sa tak, že doma ma skoro inak nevolajú :)
blank
blank
v

Koláče pečiem už dlho a rada.

Začalo to ako moja víkendová zábava a voľnočasová aktivita. Po vysokej škole sa zrodil nápad začať piecť koláče aj pre iných ľudí ako pre rodinu a kamošov, a tak som si prešla cukrárskym kurzom a skúškami až som o 3 roky neskôr tu, s vlastným koláčovým eshopom :) Stálo ma to veľa síl, sem tam sĺz, ale myslím, že môžem povedať že tie koláče stoja za to

Na začiatku som piekla sama, no teraz sme vo výrobni tri a dosť sa pri pečení bavíme...

Všetky koláče sú bezlepkové, väčšina aj bezlaktózy, prípadne bez mliečnej bielkoviny. Používam jednodruhové, prirodzene bezlepkové múky – ryžovú, pohánkovú, mandľovú...sladím trstinovým cukrom, prípadne agáve sirupom alebo medom. Vajká mám len od sliepok z voľného výbehu. Na krémy používam najčastejšie mascarpone, tvaroh, smotanu na šľahanie, prípadne ricottu alebo cream cheese. Nenájdete u mňa žiadne stužovače ani margaríny.
blank
blank
v

Koláče pečiem už dlho a rada.

Veľmi, veľmi úzko spolupracujem s firmou Pán Kukučka – špeci veci, kde môžete nájsť naše koláče každý deň. Spolumajiteľom firmy je môj mužík, ktorý je aj môj najväčší podporovateľ.. pri tom nemá rád sladké, chápete?

Tak a teraz poďme k nejakým dôležitým informáciám.

blank

Objednávka cez e-shop alebo telefón

Koláče si môžete objednať v predajniach Pán Kukučka, cez e-shop alebo telefonicky u mňa 0915217080

blank

3 dni vopred - ideálna objednávka

Objednávku je ideálne urobiť aspoň 3 dni vopred. Koláče si môžete objednať na každý deň okrem nedele a pondelku. V sobotu je môžné vyzdvihnutie v doobedných hodinách, po dohode vieme koláčiky aj priviesť k vám domov (Trnava, Piešťany, Trenčín, Šaľa a blízke okolie)

blank

Ponuka

V mojej ponuke nájdete cheesecaky, raw torty, veterníky, rolády, pečené torty, pavlovky a kopu ďalších - všetko nájdete v menu v ponuke 🙂

blank

Požiadavky

Všetkým požiadavkám sa snažím vyhovieť pokiaľ je to v mojich silách, tak ma neváhajte kontaktovať a niečo určite vymyslíme.